KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11334417
nr 1133 4417
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), signerad och daterad -15, "Havsvåg", 97x22
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:25:57
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning