KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11334417

nr 1133 4417

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), signerad och daterad -15, "Havsvåg", 97x22

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 oktober 2017
kl 19:25:57

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning